Tchibo

30% SLEVA na 1kg pomalu bubnově pražené zrnkové kávy Tchibo Barista

Kód: BARISTA30

Tchibo

Popis nabídky

Objevte rozdíl mezi dobrým a skvělým espressem s kávou Tchibo Barista. Díky tradiční metodě pomalého bubnového pražení těch nejlepších Arabica zrnek nabízí professionální káva Tchibo Barista nevšení kávový zážitek. Využijte nyní kupon se slevou 30% na 1kg kávy Tchibo Barista espresso anebo Caffe crema.

Pro uplatnění 30% slevy vložte libovolnou variantu a množství 1kg zrnkové kávy TchiboBarista espresso nebo Caffé crema do nákupního košíku a poté vložte do pole "Uplatnit slevový poukaz" heslo: BARISTA30. Sleva se vám v objednávce ihned odečte.

Sleva se vztahuje pouze na 1kg balení zrnkové kávy Barista espresso nebo Barista Caffé crema. Množství akční kávy na objednávku není omezeno. Slevu není možné kombinovat s jinými akcemi.

E-shopu www.tchibo.cz .

Platnost kupónu 16.3. – 29.3.2020

Tchibo

Tchibo je jedním z největších producentů kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. Zároveň je jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců s nabídkou vlastních kolekcí spotřebního zboží. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen, Tchibo koutků ve vybraných obchodních řetězcích a internetový obchod. V ČR zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení.

Kontakt

Email: service@tchibo.cz
Telefon: 800900826
Web: webové stránky
Facebook: facebook
Instagram: instagram

Podobné nabídky

reklama