Samui Spa

Sleva až 50% na jakoukoliv službu z nabídky SAMUI SPA


Mastercard logo

50% SLEVA na druhý (totožný) voucher při platbě kartou Mastercard

Samui Spa Samui Spa, obrázek 1 Samui Spa, obrázek 2 Samui Spa, obrázek 3

Popis nabídky

Privátní design wellness SAMUI SPA v Praze 9 Letňanech plní sen milovníků kvalitního wellness. Špičkové vybavení, atraktivní designový interiér, diskrétní prostředí, prvotřídní služby, profesionální personál, výborná dopravní dostupnost – navíc nyní za mimořádně příznivé ceny! Každý den od 9 do 24 hodin (nebo po předchozí dohodě) jsou pro privátní relaxaci k dispozici tři oddělené místnosti s vlastním zázemím: spa s finskou saunou a jacuzzi pro max. 12 osob, spa s bio saunou a jacuzzi pro max. 8 osob a spa s jacuzzi pro max. 4 osoby.

Zakupte si voucher na jakoukoliv službu z nabídky SAMUI SPA a na druhý (totožný voucher) získejte 25% slevu, při platbě kartou MASTERCARD dokonce 50% slevu.

Vouchery můžete zakoupit online přes email recepce@samuispa.cz, následně bude zaslaný onlinevoucher.

Platnost kupónu 16.3. – 22.3.2020

SAMUI SPA

Privátní design wellness SAMUI SPA v Praze 9 Letňanech plní sen milovníků kvalitního wellness. Špičkové vybavení, atraktivní designový interiér, diskrétní prostředí, prvotřídní služby, profesionální personál, výborná dopravní dostupnost. Každý den od 9 do 24 hodin (nebo po předchozí dohodě) jsou pro privátní relaxaci k dispozici tři oddělené místnosti s vlastním zázemím: spa s finskou saunou a jacuzzi pro max. 12 osob, spa s bio saunou a jacuzzi pro max. 8 osob a spa s jacuzzi pro max. 4 osoby. Pro Váš absolutní relax je ideální wellness zkombinovat s thajskými masážemi nebo klasickou fyzioterapií. SAMUI SPA - ÚŽASNÝ RELAX V LUXUSNÍM PROSTŘEDÍ“

Kontakt

Email: recepce@samuispa.cz
Telefon: 420722610068
Web: webové stránky
Facebook: facebook
Instagram: instagram

Podobné nabídky

reklama