puredistrict.cz

20 % sleva na nezlevněné zboží

Kód: PRIMANAKUPY


Mastercard logo

DÁREK při platbě kartou Mastercard

puredistrict.cz

Popis nabídky

Nakupte si čistě přírodní produkty. Ženšenový čaj KOMBE vytvoří ochranný štít v boji proti nemocem a dodá energii. Kosmetika WHAMISA vám jako jediná z přírodních kosmetik zaručí okamžitý a zároveň dlouhodobý efekt.

V nákupním košíku na www.puredistrict.cz zadejte do pole PROMO KÓD heslo: PRIMANAKUPY. Akce se nevztahuje již na zlevněné zboží.

Každý kupon je možné použít pouze 1x. Sleva se vypočítává z celkové ceny nezlevněných produktů a nevztahuje se na dopravu.

Platnost kupónu 16.3. – 29.3.2020

PURE DISTRICT

PURE DISTRICT je premiový concept store na pražských Vinohradech. Spojením vědy a krásy se podařilo vybudovat značku, která nabízí jen to nejlepší na trhu. Unikátní ženšenový čaj KOMBE, bude bodyguardem vaší imunity a je chráněn ochrannou známkou. Čistě přírodní kosmetika WHAMISA je jako jediná na českém trhu, které neobsahuje přidanou vodu v produktech a je zpracována patentovanou fermentací. Díky tomu jsou její účinky okamžité. Také vás mohou okouzlit čistě přírodní bytové vůně. PURE DISTRICT je váš patent na krásu. Nakupujte i online na puredistrict.cz.

Kontakt

Email: info@puredistrict.cz
Telefon: 735750300
Web: webové stránky
Facebook: facebook
Instagram: instagram

Podobné nabídky

reklama