Prima FRESH

Prima FRESH

Jaro je letos průbojné a vyzývavé, tak se nebojte vyzkoušet svěží a neotřelé chutě na první jarní grilovačce. Pokud si ale chcete nechat grilovanou krkovici až na léto, máme pro vás pár jarních tipů na lehké a svěží dobroty. Ugrilujte si třeba křehké jehněčí doplněné o křupavý chřest nebo lehký svěží burger s kopřivami a salátkem. A pokud chcete celou grilovačku ukončit sladkou tečkou, překvapte rodinu grilovanými jahodami. Recepty najdete zde.

Pokud už máte první čerstvé bylinky a chuť na něco nevšedního, upečte si lahodnou ricottu, doplněnou o salátek s bylinkami, rajčaty a oříšky. Ricotta obsahuje pouze zlomek podílu tuku ve srovnání s většinou ostatních sýrů a má svěží, krémovou chuť. Hodí se jako předkrm k nedělnímu obědu nebo třeba na první jarní piknik či zahradní párty. Jak na to, si přečtěte zde.

Jaro je samozřejmě také ve znamení Velikonoc a rodinných oslav, při kterých se společně vaří a pečou tradiční pokrmy. Nebojte se letos recepty trochu osvěžit a vyzkoušejte třeba minimazance s drobenkou a náplní. Postup, jak na to, najdete zde.

Ať již vás netradiční chutě zaujaly nebo naopak dáte prostor raději české kuchyni, máme pro vás v rámci akce Prima NÁKUPY 30% slevu na předplatné časopisu Prima FRESH, který vám každé roční období přinese tipy a triky na ty nejlahodnější recepty od předních českých i světových kuchařů.

-PR článek-

Naše nabídka

reklama