KHADI PŘÍRODNÍ KOSMETIKA a další

20% SLEVA na KHADI přírodní kosmetiku a vše z www.prirodniobchod.cz. Navíc ke každé objednávce DÁREK Khadi produkt.

Kód: Prima0320

KHADI PŘÍRODNÍ KOSMETIKA a další KHADI PŘÍRODNÍ KOSMETIKA a další, obrázek 1 KHADI PŘÍRODNÍ KOSMETIKA a další, obrázek 2 KHADI PŘÍRODNÍ KOSMETIKA a další, obrázek 3 KHADI PŘÍRODNÍ KOSMETIKA a další, obrázek 4 KHADI PŘÍRODNÍ KOSMETIKA a další, obrázek 5 KHADI PŘÍRODNÍ KOSMETIKA a další, obrázek 6 KHADI PŘÍRODNÍ KOSMETIKA a další, obrázek 7 KHADI PŘÍRODNÍ KOSMETIKA a další, obrázek 8 KHADI PŘÍRODNÍ KOSMETIKA a další, obrázek 9 KHADI PŘÍRODNÍ KOSMETIKA a další, obrázek 10 KHADI PŘÍRODNÍ KOSMETIKA a další, obrázek 11 KHADI PŘÍRODNÍ KOSMETIKA a další, obrázek 12 KHADI PŘÍRODNÍ KOSMETIKA a další, obrázek 13 KHADI PŘÍRODNÍ KOSMETIKA a další, obrázek 14 KHADI PŘÍRODNÍ KOSMETIKA a další, obrázek 15

Popis nabídky

www.prirodniobchod.cz - sleva na certifikovanou přírodní kosmetiku KHADI včetně 100% rostlinných barev na vlasy či pleťových olejů vč. anti-aging péče, ale i na další značky s renomovanými přírodními certifikacemi např. na ekodrogérii ECO CLEAN či dřevěné kartáče na vlasy FÖRSTER´S s kančími štětinami.

Sleva se týká nákupu v e-shopu distributora www.prirodniobchod.cz a platí na úplně všechny produkty.

Sleva se vztahuje na všechno zboží na www.prirodniobchod.cz

Platnost kupónu 16.3. – 31.3.2020

KHADI A PŘÍRODNÍ OBCHOD

Oblíbili jste si přírodní kosmetiku Khadi? Jsou Vám celkově blízké přírodní produkty? Anebo máte laťku nastavenou přímo na ty certifikované? Pak navštivte stránky a e-shop distributora Khadi a dalších značek s renomovanými přírodními certifikacemi – www.prirodniobchod.cz. Naleznete zde nejenom 100% rostlinné barvy na vlasy a další přírodní kosmetiku KHADI, ale také dánskou ekologickou drogérii ECO CLEAN – účinnou a přírodní, bylinné balzámy HA-THA nebo třeba dřevěné kartáče na vlasy s kančími štětinami značky FÖRSTER´S.

Kontakt

Email: info@prirodniobchod.cz
Telefon: 734 829 092
Web: webové stránky
Facebook: facebook
Instagram: instagram

Podobné nabídky

reklama