Fotodeky.cz

15% Sleva na výrobu vlastní fotodeky nebo fotopolštářku od Fotodeky.cz

Kód: PRIMANAKUP


Mastercard logo

3% Sleva navíc při platbě kartou Mastercard

Kód: PRIMAMASTER

Fotodeky.cz

Popis nabídky

Vytvořte si jedinečný dárek z vlastních fotek. U nás si vytvoříte produkty snadno a online. Slevový kupón můžete použít na nákup veškerých fotoproduktů v naší nabídce. Nejdéle do 10 dnů vaše fotoprodukty odešleme.

Na www.fotodeky.cz si vyberte produkt, který si přejete vyrobit. Umístěte fotografie do naše designeru, případně doplňte i text. Objednávku odešlete a nejdéle do 10 dnů se můžete radovat z vlastních fotoproduktů.

Každý kupón lze použít pouze 1x. Slevový kupón je platný pro celou objednávku. Sleva se vypočítáva z celkové ceny fotoproduktů. Sleva se nevztahuje na dopravu.

Platnost kupónu 16.3. – 31.12.2020

IMPAR SUBLIMACE a.s.

V našem online studiu Vám nabízíme zpracování originálních dárků pro sebe i své nejbližší, jako jsou deky s vlastním potiskem či s našimi vlastními motivy. Na výběr jich je opravdu hodně, a každý si určitě vybere.

Kromě originální výroby fotodárků naše firma spolupracuje s profesionálními fotografy, kteří zachytí krásné a neopakovatelné okamžiky vašeho života a nechají je vyniknout na fotoplátně či dece. Dále spolupracujeme s umělci, kteří též svá díla a jedinečnou tvorbu s naší pomocí nechají zvěčnit na polštářky, povlečení či fotoobrazy.

Zabýváme se i velkými zakázkami zaměřenými na reklamní předměty od hrnků, triček, vlajkových systémů až po reklamní banery. Nabízíme Vám profesionální zpracování vaší grafiky nebo vám s grafikou pomůžou naši odborně školení zaměstnanci.

Neváhejte a obraťte se přímo na výrobce – MY JSME VÝROBCE!

Kontakt

Email: obchod@fotodeky.cz
Telefon: 720 020 020
Web: webové stránky
Facebook: facebook

Podobné nabídky

reklama