Expedo - nábytek

Expedo - nábytek

Plníme sny o krásném a pohodlném žití. Uvědomujeme si, že vybavit váš domov nábytkem není snadným úkolem. Svět interiérového designu se mění každým rokem s příchodem nových trendů. Proto jsme tu pro vás s naší širokou a přehlednou nabídkou, která sleduje nejnovější trendy v nábytkářství. Náš zákaznický servis vám rád poradí a pomůže s širokým výběrem zboží od sedacích souprav, postelí, dětského nábytku, kancelářského nábytku, kuchyní a koupelen. U nás si prostě vybere každý zákazník.

Nábytek z naší nabídky pečlivě vybíráme. Vaši objednávku předáváme přímo výrobci, který ji zhotoví přesně podle vašich požadavků. Chceme uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka a proto rozhodnutí, s kým navážeme spolupráci, zvažujeme podle přísných kritérií. Kvalita produktu, profesionální přístup a péče o zákazníka – to jsou naše hlavní priority.

Zboží doručujeme v co nejkratším čase a v nejlepším pořádku. Proto využíváme možnosti vlastní dopravy, která je navíc zcela zdarma. Naši řidiči jsou pravidelně školeni a rádi vám donesou objednané zboží za první uzamykatelné dveře.

Vaše dlouhodobá spokojenost je naším hlavním cílem a přáním. Děkujeme, že můžeme být součástí vašeho domova

www.expedo.cz

-PR článek-

reklama