ELECTRO WORLD

ELECTRO WORLD

Také vám připadá, že zima už je nekonečně dlouhá a nemůžete se dočkat jara? Přivítejte ho v plné kráse, se sametově hebkou pokožkou, dokonale upravenou hřívou vlasů a zářivým úsměvem. S naší širokou nabídkou produktů péče o tělo to nebude žádný problém. S kupónem Prima nákupy navíc nyní získáte 20% slevu na veškeré produkty péče o tělo od značek Braun, Rowenta, Remington a Oral B.

Hladce oholená pokožka je snem snad každé ženy, která o sebe dbá. Zejména v jarních a letních měsících je toto téma více než aktuální. Existují dva způsoby, jak se nechtěných chloupků zbavit. Chloupky lze odstranit pomocí depilace, nebo použít trvalejší metodu epilace. Zatímco depilací odstraňujeme pouze část chloupku, která je na povrchu pokožky, pomocí epilace odstraníme chloupky včetně kořínků. Naši nabídku epilátorů tak jistě ocení všechny dámy, které chtějí vypadat vždy upraveně, ale svůj čas raději věnují jiným aktivitám, než je nekonečné holení.

Přibližme si nyní výhody epilátoru BRAUN PRO 5 PL5117 IPL. Tento pokročilý epilátor vysílá až 40 000 záblesků při 10 stupních intenzity, přičemž zajistí trvalou redukci počtu chloupků po dobu 4 týdnů. Jinými slovy, po dobu 4 týdnů se na Vašich nožkách či jiných partiích redukuje počet nově vzrůstajících chloupků a Vy tak s každou další procedurou odstraňujete menší množstv chloupků. Senzor odstínu pokožky SensoAdapt™ soustavně snímá odstín pokožky a přizpůsobuje světelné záblesky tak, aby epilátor odstranil chloupky co nejšetrněji, bezpečně a přesto trvale. Epilátor je také vybaven dvěma režimy ošetření. Klouzavý režim spouští více záblesků pro co nejrychlejší ošetření. Přesný režim je určen pro menší a citlivé oblasti. Výsledkem je dokonale hladká pokožka bez jediného chloupku po dobu mnoha týdnů. Epilátor nabízíme spolu s praktickým cestovním pouzdrem a holicím strojkem Venus Extra Smooth Swirl pro rychlou úpravu kdekoliv na cestách.

Náš sortiment péče o tělo samozřejmě nekončí nabídkou epilátorů. Vybírat můžete také z bohaté nabídky fénů, kulem, žehliček na vlasy, produktů péče o Váš chrup a dalšího sortimentu této kategorie.

www.electroworld.cz

-PR článek-

Naše nabídka

reklama