Dar z přírody

13% sleva na Neera detox, Aureen a produkty značky Dar z přírody

Kód: PRIMANAKUPY

Dar z přírody Dar z přírody, obrázek 1

Popis nabídky

Právě nastává nejvhodnější období pro detoxikaci organizmu v letošním roce! Využijte slevového kupónu pro nákup v našem e-shopu na osvědčenou detoxikační kúru Neera a naše další produkty. Kupón je možné uplatnit jen jednou.

Na www.darzprirody.cz najdete podrobný návod, jak objednat se slevou Prima Nákupy 13% přímo v našem eshopu. K nákupu si můžete přidat jakékoli další produkty z našeho eshopu.

Kupón je možné použít pouze jednou. Vztahuje se pouze na produkty v sekci Prima Nákupy (produkty Neera detox, Aureen a produkty značky Dar z přírody). Sleva se vypočítává u každého produktu zvlášť z jeho koncové ceny. Tuto slevu nelze kombinovat s dalšími slevami.

Platnost kupónu 16.3. – 31.3.2020

Dar z přírody s.r.o.

Společnost DaR z přírody s.r.o. byla založena v roce 2013 a je prvním oficiálním dovozcem detoxikační kúry Neera v Čechách. Zdravým životním stylem a jak správně provádět detoxikaci se zabývám ale mnohem déle, více jak 11 let. Ke každému produktu tedy dostáváte i odborného osobního poradce na telefonu, FB nebo emailu zcela zdarma. Vždy vybereme 100% vhodný produkt pro Vás a pokud Vám nebude vyhovovat, máte naši záruku vrácení peněz. Spokojenost u nás zaručena.

Kontakt

Email: neera@email.cz
Telefon: 739454045
Web: webové stránky
Facebook: facebook

Podobné nabídky

reklama