Česká mincovna, a.s.

500,- Kč na založení Zlatého spoření

Kód: PRIMANAKUPY

Česká mincovna, a.s. Česká mincovna, a.s., obrázek 1 Česká mincovna, a.s., obrázek 2 Česká mincovna, a.s., obrázek 3

Popis nabídky

Láká vás investování do zlata, ale odrazují vás jednorázové výdaje, které jsou zapotřebí k nákupu? Nabízíme Zlaté spoření. Tento druh investování si může dovolit opravdu každý – ve zjednodušeném podání jde o postupný nákup zlatých slitků a mincí. My vám přidáme do začátku 500 korun.

Na www.ceskamincovna.cz si jednoduše založíte své Zlaté konto, my vám pomůžeme založit Zlaté spoření na míru, které bude odpovídat vašim možnostem i potřebám. Se Zlatým kontem rovněž získáte přístup k trezorům České mincovny – se službou Zlatý sejf bude vaše zlato uloženo v naprostém bezpečí.

Slevový kód "PRIMANAKUPY" uplatníte při zakládání nového spoření v tabulce Parametry spoření jeho vepsáním do připraveného a označeného pole Akční kód. Získaný bonus bude uplatněn při prvním nákupu ze spoření.

Platnost kupónu 16.3. – 22.3.2020

Prodejny

Prodejna Česká mincovna a.s.
Na Příkopě 860/24
110 00  Praha 1
Prodejna Česká mincovna a.s.
Mírové náměstí 15
466 23   Jablonec nad Nisou
Prodejna Česká mincovna a.s.
Rooseveltova 419/20
602 00  Brno - střed

Česká mincovna a.s.

Česká mincovna má více než čtvrt století zkušeností s výrobou pamětních a oběžných mincí pro Českou národní banku. V oboru působíme již od roku 1993. 25 let razíme všechny zlaté a stříbrné mince České republiky a také všechny koruny, se kterými denně platíte.

Rozvíjíme výrobu vlastních investičních, pamětních, dárkových a firemních ražeb. Najdete u nás jak tradiční, tak originální produkty světové kvality. Vedle pamětních medailí razíme vlastní mince ČM – a prodáváme investiční slitky a zahraniční mince.

Kontakt

Email: info@mint.cz
Telefon: 420800225228
Web: webové stránky
Facebook: facebook
Twitter: twitter
Instagram: instagram

Podobné nabídky

reklama