Buďte zdravější a energičtější díky Chytrému jídelníčku! Buďte zdravější a energičtější díky Chytrému jídelníčku!, obrázek 1 Buďte zdravější a energičtější díky Chytrému jídelníčku!, obrázek 2

Buďte zdravější a energičtější díky Chytrému jídelníčku!

Pravidelnou dávku informací o zdravém životním stylu vám Prima přináší na řadě svých webů. V týdnu od 16. do 22. března vám ve spolupráci s MasterCard a vybranými partnery přineseme obrovské množství slev, třeba na nákup kosmetiky, módy, domácích potřeb, nábytku nebo elektroniky. Mezi nimi i možnost sestavení ideálního Chytrého jídelníčku na míru!

Proč zdravý Chytrý jídelníček? Zdravé stravování je nejlepší cestou k zásadnímu zlepšení vašeho zdraví, nárůstu energie a k získání a udržení ideální váhy, která - ve spojení s adekvátní fyzickou aktivitou a omezením škodlivých návyků - snižuje rizika úmrtí spojená s cukrovkou, infarktem nebo dalšími srdečními chorobami.

Exkluzivní slevové kupóny na nákup produktů z více než 60 online i kamenných obchodů z celé České republiky naleznete zdarma na www.primanakupy.cz nebo ve speciálně připravené HbbTV aplikaci. Jste-li tradičním příznivcem tištěných médií, pak kupóny naleznete v pondělí 16. března v příloze deníku Blesk.

A pamatujte: zdraví máme všichni jenom jedno!

-PR článek-

Naše nabídka

reklama