blendea

15% na všechny zdravé směsi superpotravin

Kód: PRIMA15


Mastercard logo

2% Sleva navíc na všechny zdravé směsi superpotravin s platební kartou Mastercard

Kód: PRIMA17

blendea

Popis nabídky

Nakopněte své zdraví s mixy těch nejkvalitnějších superpotravin, které jsou 100% přírodní, bez zbytečných ingrediencí a dochucovadel. Slevový kupón můžete využít při nákupu celého sortimentu na www.blendea.cz. Kupón je možné uplatnit pouze jednou.

Na www.blendea.cz si vyberte libovolný produkt. Při vyplnění objednávky zadejte kód prima15 a objednávku odešlete. Váš superzdravý balíček odešleme do 2 pracovních dnů od vytvoření objednávky.

Každý kupon je možné použít pouze 1x. Slevový kupón je platný pro celou objednávku, bez ohledu na její obsah nebo rozsah. Sleva se vypočítává z celkové ceny bez DPH. Sleva se nevztahuje na dopravu.

Platnost kupónu 16.3. – 31.3.2020

blendea

Všechno to začalo na Bali

Sílu superpotravin jsem objevil na cestách po Asii, kam jsem se vydal s cílem restartovat své tělo a mysl v roce 2015. Tyto pro mě neznámé ingredience mi pomohly uklidnit trávení, vyčistily pleť a dodaly energii, která mi tak moc chyběla. Po návratu domů jsem se rozhodl tento skvělý pocit sdílet s co nejvíce lidmi. A tak vznikla Blendea – značka produktů, které pomáhají nakopnout zdraví pomocí silných složek z přírody.

Peter Chodelka, MSc.

Spoluzakladatel značky Blendea

Kontakt

Email: info@blendea.cz
Telefon: 608255816
Web: webové stránky
Facebook: facebook
Instagram: instagram

Podobné nabídky

reklama