Asombroso by Osmany Laffita

Asombroso by Osmany Laffita

Asombroso ve španělštině znamená úžasný, dechberoucí… Všichni si umíme říci, že každý člověk je svým způsobem krásný, ale málokdo tomu stoprocentně a vždy věří. A tak hledáme prostředky, které nám pomohou k tomu, abychom se cítili výjimečně.

Asombroso se zrodilo z čisté radosti z krásných věcí a dlouholetých zkušeností nadšených lidí. Kromě účinných produktů vám přinese ještě něco navíc. Dá vám čas! Čas, který věnujete sami sobě. Moje pleťová a tělová kosmetika i parfémy jsou navrženy tak, aby z “obyčejného” používání produktů vykouzlily neobyčejný zážitek. Přeji si, aby se tato cesta k vytoužené kráse stala příjemnou součástí vašeho života.

Mnoho mých návrhů mne napadá nad ránem, na hranici mezi snem a bděním. Stejně tak myšlenka o spojení módy, krásy a kosmetiky ke mně poprvé přišla ve snu, jedné noci v létě roku 2016. Během vteřiny jsem byl vzhůru, s tužkou v ruce. A tak začal příběh značky Asombroso by Osmany Laffita. Krůček po krůčku dostával můj sen jasnější podobu.

Spojil jsem síly s nejlepšími profesionály v oboru, vývojáři, dermatology a parfuméry. Kromě nadšení pro věc jsme si předávali zkušenosti a nápady, aby po stovkách hodin usilovné práce vznikly jedinečné produkty, které v sobě skrývají úžasnou kombinaci účinných složek a čisté radosti z krásných věcí. Unikátní způsob dávkování nebo luxusní a neobvyklé balení jsou jen třešničkou na dortu. Pravý poklad najdete uvnitř. Asombroso jsou zkušenosti, kvalita a chuť dělat věci jinak.

V České republice jsem potkal skvělé lidí, kteří mi pomohli k životním příležitostem. V této zemi jsem také našel sám sebe. Přišel čas se odvděčit. Proto všechny fáze výroby Asombroso probíhají tady u nás, s láskou, v Česku.

Asombroso vytváří jemnou síť, po které putuje radost, kterou si můžete dopřát každý den i vy. Najděte si chvilku pro sebe a zažijte to se mnou.

Váš Osmany Laffita

-PR článek-

Naše nabídka

reklama